Martin Čeněk

Registrovaný: 17. srpen 2018

5 celkem zaslaných 1 nově zaslaných 2 zaslaných s odpovědí 2 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

“Sbírka” odloženého dopravního značení v ulici Na Zbořenci/Na Zderaz
Zaslaný

“Sbírka” odloženého dopravního značení v ulici Na Zbořenci/Na Zderaz
Na zbořenci, Praha 2

Kategorie: Jiné
Zasláno: 26. 08. 2019

Zřejmě v důsledku nočních radovánek turistů obývajících místní velké počty Airbnb ubytování se v ulici kupí odložené dopravní značky, které obveselení návštěvníci v noci městem přesouvají. Značky se v ulici válí již velmi dlouho, nikdo nejeví zájem je uklidit. Konkrétně: - výstražný kužel odložený před č.p. 275; - dočasné značení objížďky cca. proti č.p. 273; - přikázaný směr jízdy opřený o fasádu mezi č.p. 275 a č.p. 274; - pohozená (odněkud utržená) značka přechod pro chodce na chodníku před č.p. 267. Pozn.: Pokud městská část (město, stát) neumí turismus v centru patřičně regulovat, aby nebyl obtěžující, je třeba, aby se naučila aspoň eliminovat jeho negativní důsledky - hluk, odpad, vandalismus atd. - a zajistila tak kvalitní prostředí pro své obyvatele (voliče a plátce daní).

Chybějící sloupek na hraně chodníku - ulice Odborů
Zaslaný

Chybějící sloupek na hraně chodníku - ulice Odborů
Odborů, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 27. 06. 2019

Vytržený (a chybějící) sloupek na hraně chodníku a vozovky v ulici Odborů u kina MAT.

Poškozené / chybějící sloupky na hraně chodníku
Vyřešený

Poškozené / chybějící sloupky na hraně chodníku
Karlovo nám., Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 27. 06. 2019

Jeden vytržený a zcela chybějící a jeden vytržený a opodál ležící sloupek na rozhraní vozovky a chodníku na Karlově náměstí při Novoměstské radnici (v návaznosti na Žitnou ulici ve směru k ulici Odborů). Vzhledem k tomu, že v dírách po sloupcích už roste plevel, nejspíš to v tomto stavu není od včera...

Dlouhodobě neutěšený stav povrchu a historické dlažby, Na Zbořenci
Nově zaslaný

Dlouhodobě neutěšený stav povrchu a historické dlažby, Na Zbořenci
Na zbořenci, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 23. 08. 2018

Dlouhodobě špatný stav povrchu historické dlážděné komunikace před objektem č.p.275 (nemovitá kulturní památka) a vjezdem do areálu ČVUT v ulici Na Zbořenci. Historická dlažba má chybějící části, při č.p.276 pouze nezpevněný kraj + asfaltové vysprávky, při vjezdu do areálu ČVUT nevyhovující betonový povrch... Povrch nelze čistit/udržovat, do suterénu č.p.276 z komunikace zatéká dešťová voda nezpevněným krajem dlažby. Viz foto.

Rozbitá mozaika v ulici Na Zbořenci
Vyřešený

Rozbitá mozaika v ulici Na Zbořenci
Na zbořenci, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 19. 08. 2018

Rozbitá žulová mozaika cca. 1m2 v dlážděném chodníku na severní straně ulice Na Zbořenci, Praha 2 - Nové Město. Jedná se o cca. rok starou dlažbu.