Chybějící sloupek na hraně chodníku - ulice Odborů

Vytržený (a chybějící) sloupek na hraně chodníku a vozovky v ulici Odborů u kina MAT.

Zaslal: Martin Čeněk, 27.06.2019 v 22:41

Praha 2-
 
 

Odborů, Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 01.07.2019 12:10

Dobrý den,

Váš podnět jsme předali správci komunikací - Technické správě komunikací hl. m. Prahy, a.s.
V případě poškození či závady dopravního značení, zábradlí, chodníků či vozovky je k dispozici nástroj, kam se obyvatelé Prahy mohou obrátit přímo, 24 hodin denně 365 dní v roce - https://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/hlaseni-poruch-a-zavad.

S pozdravem

Mgr. Josef Tesař

Odbor dopravy a územního rozvoje
pověřený vedoucí odd. dopravy
Úřad městské části Praha 2



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Odborů, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Neupravená zeleň a chátrající chodník

Praha 2, 15. červenec 2012 Zaslaný

Nový přechod v ulici Na Slupi

Praha 2, 11. březen 2014 Zaslaný

Rozbahněná cesta.

Praha 10, 04. březen 2013 Zaslaný

Rozbitý a chybějící chodník v Markově

Praha 5, 10. prosinec 2018 Nově zaslaný


Zobrazit všechny podněty