Dlouhodobě neutěšený stav povrchu a historické dlažby, Na Zbořenci

Dlouhodobě špatný stav povrchu historické dlážděné komunikace před objektem č.p.275 (nemovitá kulturní památka) a vjezdem do areálu ČVUT v ulici Na Zbořenci. Historická dlažba má chybějící části, při č.p.276 pouze nezpevněný kraj + asfaltové vysprávky, při vjezdu do areálu ČVUT nevyhovující betonový povrch...
Povrch nelze čistit/udržovat, do suterénu č.p.276 z komunikace zatéká dešťová voda nezpevněným krajem dlažby. Viz foto.

Zaslal: Martin Čeněk, 23.08.2018 v 09:57

Praha 2-
 
 
 

Na zbořenci, Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Antonín Urbánek: Ano, je to smutné, výkop v kamenné dlažbě je nejlépe nakonec zabetonovat a nebo zaasfaltovat! Čí je ten poklop? Kdo je majitel té inženýrské sítě pod ním? To je ten frikulín nekulturní co to zavinil.
23.08.2018 v 13:09    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na zbořenci, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý poklop kanálu na náplavce

Praha 2, 16. červenec 2013 Zaslaný

Neudržovaný chodník v Londýnské, Praha 2

Praha 2, 27. březen 2014 Zaslaný

Přerušený chodník v ulici Ocelkova, Praha 14

Praha 14, 25. říjen 2012 Vyřešený

Absence chodníku v Budovatelské ul.

Praha 14, 19. červen 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty