Rozbitá mozaika v ulici Na Zbořenci

Rozbitá žulová mozaika cca. 1m2 v dlážděném chodníku na severní straně ulice Na Zbořenci, Praha 2 - Nové Město.
Jedná se o cca. rok starou dlažbu.

Zaslal: Martin Čeněk, 19.08.2018 v 23:18

Praha 2-
 
 

Na zbořenci, Praha 2

Aktualizace podnětu

23.08.2018

Martin Čeněk přidal následující aktualizace podnětu:

Dlažba byla dnes opravena.
Za všechny místní děkuji za rychlé zprostředkování opravy!!



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci podnětu, těší nás, že to bylo tak rychlé. Hezký den.
23.08.2018 v 09:56    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na zbořenci, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Příliš dlouhé čekání na zelenou pro chodce

Praha 2, 30. září 2012 Vyřešený

Neudržovaný chodník Hlavova.

Praha 2, 26. září 2013 Zaslaný

Rozpadající se chodník ve Šrobárově

Praha 3, 19. duben 2016 Zaslaný

Pěšinky v parku na náměstí OSN

Praha 9, 22. duben 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty