Poškozené / chybějící sloupky na hraně chodníku

Jeden vytržený a zcela chybějící a jeden vytržený a opodál ležící sloupek na rozhraní vozovky a chodníku na Karlově náměstí při Novoměstské radnici (v návaznosti na Žitnou ulici ve směru k ulici Odborů).
Vzhledem k tomu, že v dírách po sloupcích už roste plevel, nejspíš to v tomto stavu není od včera...

Zaslal: Martin Čeněk, 27.06.2019 v 22:40

Praha 2-

Karlovo nám., Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 01.07.2019 12:11

Dobrý den,

Váš podnět jsme předali správci komunikací - Technické správě komunikací hl. m. Prahy, a.s.
V případě poškození či závady dopravního značení, zábradlí, chodníků či vozovky je k dispozici nástroj, kam se obyvatelé Prahy mohou obrátit přímo, 24 hodin denně 365 dní v roce - https://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/hlaseni-poruch-a-zavad.

S pozdravem

Mgr. Josef Tesař

Odbor dopravy a územního rozvoje
pověřený vedoucí odd. dopravy
Úřad městské části Praha 2



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Pavel Bervid: Dobrý den,
už jste to byl pane Tesaři k 25. srpnu zkontrolovat, zda sloupky jsou již řádně a bezvadně opraveny a znovu instalovány ?
Staráte se nám o Prahu 2 jako řádný hospodář?
Napište nám zde, pane Tesaři, jak se daří tento případ vyřešit?
Těšíme se na Vás dopis
Pavel Bervid
25.08.2019 v 17:07    

Martin Čeněk: Dobrý den,

Stav je stále stejný, jen zmizel ten jeden pohozený sloupek, opraveno ale dosud nebylo nic, chodím kolem toho denně...

S pozdravem,

M. Č.
25.08.2019 v 17:55    

Pavel Bervid: Tak to by mne zajímalo, pane Tesaři, jak jste tedy stav chodníku a zábranných sloupků dosud kontroloval, jak jste opravu urgoval?
Můžete nám, prosím pane Tesaři, sem napsat, jak náročná ta oprava asi je ? Kdo tu opravu zaplatí ? Praha jako celek? Praha 2 ?

A prosím, napište nám sem jaký má zájem samospráva Prahy 2 o slušně a bezpečně vypadající město.
25.08.2019 v 20:04    

Josef Tesař: Dobrý den, pane Čeňku,
věc byla opět předána Technické správě komunikací. Z mých zkušeností většinu podnětů řeší během pár dní, max. 14 dní.
S pozdravem
Josef Tesař
odd. dopravy Úřad městské části Praha 2
05.09.2019 v 14:42    

Martin Čeněk: Dobrý den,
Sloupky už jsou na místě (též v ulici Odborů), včera, resp. dnes byla okolo nich opravena dlažba.
Chystal jsem se nahrát altualizaci večer...
Věc lze asi považovat za úspěšně vyřešenoux
Díky!

S pozdravem,

Martin Čeněk
05.09.2019 v 15:01    

Chodci Sobě: Děkujeme za informaci! Hezký den.
06.09.2019 v 06:21    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Karlovo nám., Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Otočená značka

Praha 2, 19. červen 2012 Vyřešený

Prazdné rabátko, křivý chodník, Slavíkova, Praha 2

Praha 2, 27. březen 2014 Bez odpovědi

Díry v chodníku na Velehradské

Praha 3, 22. duben 2013 Zaslaný

Díry v chodníku

Praha 6, 29. duben 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty