Jana Dvořáková

Registrovaný: 03. květen 2016

6 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 3 s odpovědí 2 vyřešených 1 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

Příčné parkování na značce "podélné" před ČT
Vyřešený

Příčné parkování na značce "podélné" před ČT
Na hřebenech II, Praha 4

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 26. 05. 2016

Podélné parkování je náročné a hodně řidičů před Českou televizi parkuje jak je to pro ně jednodušší, tedy příčně. Kolikrát není možné projet ani s kočárkem ani s vozíkem pro lidi s handicapem do parku Kavčí hory. Parkování je na dost frekventovaném chodníku.

Vyšlapaný chodníček k Arkádam Pankrác
S odpovědí

Vyšlapaný chodníček k Arkádam Pankrác
Na Pankráci, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 14. 05. 2016

Již několik let tady stojí OC Arkády Pankrác a na opačné straně Bauhaus. Všichni lidé chodí po vyšlapaném bahnitém chodníku.

Chodník pravidelně zatarasený auty před ČT
Vyřešený

Chodník pravidelně zatarasený auty před ČT
Na Klaudiánce, Praha 4

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 07. 05. 2016

Pčed Českou televizí je chodník pravidelně zatarasený automobily, které parkují přes celý chodník a zabraňujíi kočárkům a vozíčkářům projít do parku, všude kolem jsou vysoké bariérové obrubníky, takže není možné projít bez pomoci druhé osoby.

Blátivý chodník v centru Prahy 4
Bez odpovědi

Blátivý chodník v centru Prahy 4
Humpolecká, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 05. 05. 2016

Chodník má jenom okrajové palisády, zámková dlažba chybí, v dešti je tady bláto, v suchu fouká vítr písek do oken sousedních domů.

Bariérové vstupy na chodníky za domy v ul. Humpolecká
S odpovědí

Bariérové vstupy na chodníky za domy v ul. Humpolecká
Humpolecká, Praha 4

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 04. 05. 2016

V oblasti ulic Humpolecká a U Nových domů jsou vysoke BARIÉROVÉ vstupy na chodníky, hrozně obtížně se tady vozí kočárek, žádní vozíčkáři tady nejsou schopni bez pomoci jezdit.

Neoznačený přechod - křižovatka Za Zelenou liškou
S odpovědí

Neoznačený přechod - křižovatka Za Zelenou liškou
Za Zelenou liškou, Praha 4

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 04. 05. 2016

Chybějící zastavovací pruh a druhý přechod pro chodce. Auta parkují na neoznačených místech a právě v těchto místech se nachází indukční smyčka pro semafory ELTODO, a tím pádem naskakuje pořád zelená na semaforu ve vedlejší ulici a celočervená na hlavní ulici. Kdyby byl přechod a zastavovací pruh označený, tak by tady auta neparkovala a semafory signalizovaly správně.