Blátivý chodník v centru Prahy 4

Chodník má jenom okrajové palisády, zámková dlažba chybí, v dešti je tady bláto, v suchu fouká vítr písek do oken sousedních domů.

Zaslal: Jana Dvořáková, 05.05.2016 v 23:00

Praha 4-
 
 

Humpolecká, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Humpolecká, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

NOVODVORSKÁ PLAZA

Praha 4, 28. červenec 2012 Bez odpovědi

Rozbitý obrubník ul. Nad Petruskou

Praha 2, 17. duben 2019 Zaslaný

Propadlý chodník u podchodu ulice K Barrandovu

Praha 5, 24. říjen 2017 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty