Karolína Fulínová Lišková

Registrovaný: 08. únor 2016

3 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 2 s odpovědí 1 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

Chybějící přechody v ulici Dětská.
Vyřešený

Chybějící přechody v ulici Dětská.
Dětská, Praha 10

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 08. 02. 2016

V ulici Dětská zcela chybí přechody, i když jsou na křižovatkách vybudovány bezbariérové sjezdy. Díky tomuto faktu řidiči parkují přímo u sjezdu, kde se pak nedá projít (případně projet na vozíku, nebo s kočárkem).