Jan Krcmar

Registrovaný: 03. červenec 2012

7 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 3 s odpovědí 4 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

Chodci musí chodit po silnici!
Vyřešený

Chodci musí chodit po silnici!
Slavíkova, Praha 3

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 16. 10. 2012

Chodník je už týden uzavřen policií. Chodci ale nemají kam uhnout, protože vedle chodníku parkují auta a chodci tak chodí po vozovce, kde jezdí kolem auta (a většina tedy 50kou nejezdí...). Je to velice nebezpečné. Nešlo by automaticky, když se chodník uzavře, dočasně zařídit zákaz stání, aby se chodci měli kudy vyhnout? Viz video

Oba chodníky nepoužitelné!
Vyřešený

Oba chodníky nepoužitelné!
Varšavská, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 11. 10. 2012

Na obou stran vozovky jsou stavby! Neni kde chodit! Kromě toho nelze skoro přejít na druhou stranu chodníku, protože auta parkuji tak blízko k sobě, že s kočárkem nebo nákupem nelze projít. Na jedne straně ulice je cedule, že chodci mají přejít na druhou stranu, a na druhé straně je TAKÉ uzavřený chodník! Je to vidět na videu! Jak je možné povolit dvě stavby a nevyhodit aspoň auta tam, kde nelze projít?

Díry v chodníku a auta blokují průchodnost
S odpovědí

Díry v chodníku a auta blokují průchodnost
Mánesova, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 20. 08. 2012

Chodník je před jedním domem (č. 16) v takovém stavu, že projít s kočárkem nebo pouze s nákupem je nemožné. Kromě toho parkuji auta tak, že starý člověk by vzhledem ke stavu chodniku neprošel. Viz video: http://www.youtube.com/embed/Jzx5DWWCHf0

Díra v chodníku - Balbínova
S odpovědí

Díra v chodníku - Balbínova
Balbínova, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 20. 08. 2012

Díra v dlažbě v Balbínově ulici před domem č. 10. (Pozn. Chodci sobě: byli jsme též upozorněni na chybějící vnitřní část kanálku (o průměru přes 10 cm) , který se u tohoto čísla nachází.

Chybí chodník – Jankovcova ul.
S odpovědí

Chybí chodník – Jankovcova ul.
Jankovcova, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 17. 07. 2012

Chodník zcela chybí. Když prší, vypadá to pro chodce takto.

Díra na přechodu
Vyřešený

Díra na přechodu
Bruselská, Praha 2

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 09. 07. 2012

Na přechodu přes Bruselskou u křižovatky s Bělehradskou je díra na vozovce přímo na přechodu.

Díra v chodníku
Vyřešený

Díra v chodníku
Bruselská, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 03. 07. 2012

Díra v chodníku, do které skoro spadla přítelkyně. Díra je o velikosti dětské nohy, nachází se na Bruselské ul. u čísla 11.