Tomáš Jelínek

Registrovaný: 05. únor 2013

2 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 0 zaslaných s odpovědí 2 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

Poškozená záterasa na parkovacím stání
Vyřešený

Poškozená záterasa na parkovacím stání
Nad Závěrkou, Praha 6

Kategorie: Jiné
Zasláno: 10. 05. 2019

Před naším domem Nad Závěrkou 12 probíhaly od 1.5. výkonové práce, které vedly přes moje soukromé parkovací místo. Dělníci mi poškodili záterasu na auto, která se nyní vyklá a kostky kolem ní vypadávají. Prosím o nápravu!

Vytlučený chodník
Vyřešený

Vytlučený chodník
Slovinská, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 06. 02. 2013

Nově dělaný chodník (září 2012) a už je rozbitý.