Poškozená záterasa na parkovacím stání

Před naším domem Nad Závěrkou 12 probíhaly od 1.5. výkonové práce, které vedly přes moje soukromé parkovací místo. Dělníci mi poškodili záterasu na auto, která se nyní vyklá a kostky kolem ní vypadávají. Prosím o nápravu!

Zaslal: Tomáš Jelínek, 10.05.2019 v 06:21

Praha 6-

Nad Závěrkou, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 10.05.2019 16:00

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Alena



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 12.06.2019 20:07

Vyjádření příslušného oddělení Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:


„Sloupek patří k soukromému parkovišti a firma, která zde prováděla pokládku optického kabelu a poškodila ho, ho již i opravila."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nad Závěrkou, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nesmyslný přechod

Praha 6, 14. únor 2012 Zaslaný

Poskozene zabradli

Praha 4, 13. květen 2013 Bez odpovědi

Zničené lavičky a zavlažování v parku Na Vinici

Praha 10, 12. září 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty