Ondřej Havel

Registrovaný: 06. březen 2022

1 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 0 s odpovědí 1 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

Na Kubánském náměstí nefunguje semafor pro chodce
Vyřešený

Na Kubánském náměstí nefunguje semafor pro chodce
Kubánské nám., Praha 10

Kategorie: Světelná signalizace
Zasláno: 07. 03. 2022

Ze zastávky Kubánské náměstí směrem na nádraží Hostivař je permanentně červená pro chodce. Čekal jsem tam 15 minut a nic.