Vyhledávejte podle:Bez odpovědi, Praha - Kunratice

Seřadit podle počtu hlasů
Neschůdný přístup k Obchodnímu centrum Kunratice
Bez odpovědi

Neschůdný přístup k Obchodnímu centrum Kunratice
Dobronická, Praha - Kunratice

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 05. 06. 2023

Obchodní centrum kupodivu neslouží jen automobilistům. Lidé tam chodí i pěšky. Na snímku Google map je vidět důklaně vyšlapaný příchod od blízkého přechodu pro chodce. Tudíž jich tudy chodí hodně. Ze snímků už ale není viditelná terenní nechůdnost této cesty. Zákazníci obchodního centra asi neradi dělají dlouhou okliku po bočním chodníku která přitom velkou jakostí také nevyniká. Nosit těžký nákup oklikami prostě není v módě. Není jasné zda zdraví ohrožující překážka spadá pod obchodní centrim čí místní úřad ale snad by zájem na zlepšení bezpečného přístupu chodců do Obchodního centrum Kunratice mít měli oba.

Padající omítka
Bez odpovědi

Padající omítka
Velenická, Praha - Kunratice

Kategorie: Jiné
Zasláno: 25. 04. 2021

Z chátrajícího domu padající omítka již nějakou dobu ohrožuje chodce. A jiný chodník zde není. Pokud majitel domu nezvládá, jistě existuje nějaký sociální odbor který by mohl nebo dokonce měl zasáhnout. V první řadě úřad městské části Praha-Kunratice. Nemají to tak daleko.

Díra v chodníku v ulici Pod Haltýřem vedle domu č. 11.
Bez odpovědi

Díra v chodníku v ulici Pod Haltýřem vedle domu č. 11.
Pod Haltýřem, Praha - Kunratice

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 05. 10. 2021

Prohlubeň v zámkové dlažbě. Dnes jsem byl svědkem, jak se na ni zranil starší chodec. Je to na levé straně, směr od IKEMu nahoru, na konci ulice.