Padající omítka

Z chátrajícího domu padající omítka již nějakou dobu ohrožuje chodce. A jiný chodník zde není.
Pokud majitel domu nezvládá, jistě existuje nějaký sociální odbor který by mohl nebo dokonce měl zasáhnout.
V první řadě úřad městské části Praha-Kunratice. Nemají to tak daleko.

Zaslal: Jasin Senior, 25.04.2021 v 14:43

Praha - Kunratice-

Velenická, Praha - Kunratice

Aktualizace podnětu

10.06.2022

Jasin přidal následující aktualizace podnětu:

Setrvalý stav s tím že omítka je zametena. Římsy a tašky nad nimi drží jen na čestné slovo.
V Praze vážné úrazy způsobily padající kusy římsy které vypadaly pevnější než je tato.
Svým dětem tudy chodit rozhodně nedovolím.


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Velenická, Praha - Kunratice

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nejnebezpečnější chodník v Praze

Praha - Kunratice, 11. květen 2016 Bez odpovědi

Díra na chodníku, Velenická 2

Praha - Kunratice, 09. prosinec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty