Monika Falubova

Registrovaný: 24. březen 2019

2 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 1 zaslaných s odpovědí 1 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

Nebezpečné  umístění kontejnerů na tříděný odpad
Zaslaný

Nebezpečné umístění kontejnerů na tříděný odpad
U Blaženky, Praha 5

Kategorie: Jiné
Zasláno: 08. 04. 2019

Kontejnery jsou umístěné hned vedle přechodu pro chodce. Pokud jdete s dítětem nebo se psem, řidič (při jízdě ulicí nahoru) nemůže vidět chodce vstupující na přechod (obrázek č. 1). Auta touto ulicí zrovna neprojíždějí dvacítkou. Kontejnery by se měly odsunout tam, kde původně stály - tedy níže v ulici u Blaženky 31. V době, kdy se zde opravovala vozovka, byly přesunuty kontejnery do vyšší části ulice k přechodu, nicméně v dolní části na ně bylo vytvořeno místo (obrázek č. 2). Dnes se tam namísto kontejnerů parkuje. Zástupným problémem je to, jak to v okolí kontejnerů vypadá týden co týden (obrázek č. 3 a č. 4).

Stížnost na stav úvozové cesty  spojnice ulice U Blaženky a Na Popelce
Vyřešený

Stížnost na stav úvozové cesty spojnice ulice U Blaženky a Na Popelce
Na Popelce, Praha 5

Kategorie: Jiné
Zasláno: 25. 03. 2019

Nepořádek v parku a podél cesty je nehorázný a to už přinejmenším přes půl roku. V obou stráních zmačkané PET lahve, plechovky, pneumatiky, deky a oblečení, které sem natahali pravděpodobně lidé bez domova. Popadané větve na cestě, zeleň dlouhodobě neudržována. Na schodech na konci roku 2018 přibylo zábradlí, nicméně zůstaly vytlučené dlažební kostičky na více místech ve svahu na frekventované cestě, kde hrozí nebezpečí pádu už nikdo neopravil. Odpadky jsou rozházeny pod keři a v neposlední řadě jsou zde k vidění použité injekční stříkačky a plastové dózy od metadonu.