Jaroslav Skuhrovec

Registrovaný: 10. leden 2013

2 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 1 zaslaných s odpovědí 1 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

Odpadkový koš v uličce Třezalková
Zaslaný

Odpadkový koš v uličce Třezalková
Ostružinová, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 17. 07. 2016

V Třezalkové je umístěna lavička. Lavička je hojně využívána. Často lidmi, kteří mají problém odnést po sobě odpadky k popelnici. Pokud by zde byl umístěn odpadkový koš, třeba by alespoň část odpadků skončila uvnitř koše, i když určitě ne všechny. Na fotkách je aktuální stav.

Špatný stav chodníku Třezalková=spojnice Ostružinové a Jetelové
Vyřešený

Špatný stav chodníku Třezalková=spojnice Ostružinové a Jetelové
Ostružinová, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 10. 01. 2013

Projít Třezalkovou je i za sucha velmi nesnadné, zvláště s kočárkem cesta připomíná spíše tankodrom. Za deště se k tomu ještě přidává přeskakování velkých kaluží přes celý chodník.