Aktualizovat podnět
Vyřešený
Odpadky v okolí zastávky Tiskařská
Odpadky v okolí zastávky Tiskařská
Tiskařská, Praha 10
Kategorie: Jiné
Zasláno: 26. 08. 2013
V okolí zastávky Tiskařská je nepořádek - povalují se tam odpadky.