Aktualizovat podnět

Chybějící značka přechod pro chodce v Naskové ul.
Zaslaný

Chybějící značka přechod pro chodce v Naskové ul.
Naskové, Praha 5

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 03. 04. 2019

V Praze 5 - Košíře v ulici Naskové 1318/1d ( 1231/1), je odbočka do nepojmenované ulice. V jejím začátku je vodorovné značení přechodu pro chodce, značení svislé chybí. Přes tuto nepojmenovanou ulici je vjezd na stavby bytových domů. Nachází se zde jen značka zákaz vjezdu (mimo dopravní obsluhu), slepá ulice. Žádám o doplnění svislého značení přechodu pro chodce. (Pozn. Chodci sobě: Dovolujeme si také doplnit žádost o obnovu vodorovného značení.)

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky