Chybějící značka přechod pro chodce v Naskové ul.

V Praze 5 - Košíře v ulici Naskové 1318/1d ( 1231/1), je odbočka do nepojmenované ulice. V jejím začátku je vodorovné značení přechodu pro chodce, značení svislé chybí. Přes tuto nepojmenovanou ulici je vjezd na stavby bytových domů. Nachází se zde jen značka zákaz vjezdu (mimo dopravní obsluhu), slepá ulice. Žádám o doplnění svislého značení přechodu pro chodce.

(Pozn. Chodci sobě: Dovolujeme si také doplnit žádost o obnovu vodorovného značení.)

Zaslal: Miroslava Šedinová, 03.04.2019 v 19:20

Praha 5-

Naskové, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 06.04.2019 08:50

Dobrý den Šedinová,

po konzultaci na oddělení dopravy MČ Prahy 5 jsme Váš materiál podstoupili odpovědné zástupkyni dopravy paní inženýrce Malíkové, která pro Vás připraví vysvětlení dopravního opatření v této lokalitě.

S pozdravem

Ing.Miloslav Palavský
Referent odd. územního plánování OÚR dopravní infrastruktury
ÚMČ Praha 5



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 08.04.2019 21:22

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Anna



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Petr Šulák: Zdravím, značka samozřejmě nechybí.

Technické podmínky TP 169 „Zásady pro označování dopravních situací na pozemních komunikacích“ stanoví:
Dopravní značky č. IP 6 se užívá k označení každého přechodu situovaného mimo křižovatku. V prostoru křižovatky se značky IP 6 neužívá.

Příště to nemusíte nikam posílat a obtěžovat tak nesmyslnými dotazy úředníky. Pošlete raději na TSK žádost o obnovu vodorovného značení, to by mělo větší smysl.
04.04.2019 v 13:31    

Miroslava Šedinová: Děkuji za komentář a radu. Obrátím se na TSK.
05.04.2019 v 06:10    

Petr Šulák: Paní/ slečno Šedinová,
toto nebylo myšleno na Vás, ale na chodcisobe.cz, kde pracují lidé, kteří by to, co jsem napsal, měli vědět, zhodnotit a poslat to rovnou na TSK, a ne jen přeposílat. Vás samozřejmě z žádné neznalosti neviním, Vy jste naopak zcela správně použila tyto stránky, které mají sloužit k těmto účelům. Člověk nemůže vědět všechno a Váš podnět je samozřejmě správný.
Zdraví P.Šulák
05.04.2019 v 14:15    

Miroslava Šedinová: TSK mi obratem odpovědělo, že tuto vozovku nemají ve správě..
05.04.2019 v 14:47    

Chodci Sobě: Podnět jsme zaslali na MČ Praha 5 i na MHMP, jehož je TSK správcem komunikací, jsme tak domluveni. Na TSK samotné nemá moc smysl psát, neb písemně nereagují. Jsme rádi, když se vysvětlení ujmou odborníci z odpovědných institucí, je to především jejich práce.
06.04.2019 v 09:02    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Naskové, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nezabezpečený objekt Nádražní 35/64 Praha 5

Praha 5, 01. prosinec 2015 Zaslaný

Rozbitý chodník v ulici Ostrovského, Praha 5

Praha 5, 11. březen 2014 Vyřešený

Přechody Ocelářská

Praha 9, 26. září 2013 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty