Aktualizovat podnět

Rozbité chodníky v okolí Škroupova náměstí
Zaslaný

Rozbité chodníky v okolí Škroupova náměstí
Škroupovo nám., Praha 3

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 06. 03. 2019

V ulicích Blodkova, Pospíšilova, Sevčíkova jsou od podzimu neopravené výtluky v chodnícich. Na stálestejných místech. Opraví je někdo v jarním počasi - pořádně? Děkuji, Pýcha

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky