Rozbité chodníky v okolí Škroupova náměstí

V ulicích Blodkova, Pospíšilova, Sevčíkova jsou od podzimu neopravené výtluky v chodnícich. Na stálestejných místech. Opraví je někdo v jarním počasi - pořádně? Děkuji, Pýcha

Zaslal: Petr Pýcha, 06.03.2019 v 19:07

Praha 3-
 
 
 

Škroupovo nám., Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 08.03.2019 07:13

Dobrý den,

podnět byl předán správci komunikace – TSK hl. m. Prahy.

S pozdravem

Ing. Milan Kepka
vedoucí odboru dopravy
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Škroupovo nám., Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný přechod Jana Želivského/Olšanská

Praha 3, 21. říjen 2019 S odpovědí

Zúžení chodníku sloupy i zábradlím

Praha 3, 24. květen 2012 S odpovědí

Chodník k Albertu na Veronské náměstí

Praha 15, 16. únor 2020 S odpovědí

Rozbitý chodník na Nuselské ulici

Praha 4, 13. červen 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty