Aktualizovat podnět

Trávník zničený parkováním
Zaslaný

Trávník zničený parkováním
Štěchovická, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 18. 02. 2019

Na parkové cestě vedle budovy v ulici Štěchovická 6 každou noc nelegálně parkují auta. Kromě toho, že auta překážejí, se jim také povedlo zcela zničit trávník vedle cesty. Místo trávy je zde nyní nevzhledné bahno. Občasné přivolání MP problém nijak neřeší. Parkující dostanou pokuty a druhý den zde parkují jiní. Bylo by možné vjezdu aut nějak fyzicky zabránit?

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky