Trávník zničený parkováním

Na parkové cestě vedle budovy v ulici Štěchovická 6 každou noc nelegálně parkují auta. Kromě toho, že auta překážejí, se jim také povedlo zcela zničit trávník vedle cesty. Místo trávy je zde nyní nevzhledné bahno.

Občasné přivolání MP problém nijak neřeší. Parkující dostanou pokuty a druhý den zde parkují jiní.

Bylo by možné vjezdu aut nějak fyzicky zabránit?

Zaslal: Adam Fendrych, 18.02.2019 v 11:05

Praha 10-
 
 

Štěchovická, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 27.02.2019 06:50

Dobrý den,

na ploše bude obnoven obrubník, který jasně vymezí travnatou plochu a silnici. Následně se srovná povrch zeminou a doplní se travní semeno. Dle možností bude instalován antiparkovací kámen.

S pozdravem

Simona Kupková, DiS.
Referent - zahradní architekt
Oddělení městské zeleně a čistoty - odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Adam Fendrych: Děkuji za odpověď a za skvělou zprávu, paní Krupková.
27.02.2019 v 10:01    

Adam Fendrych: Mohl bych poprosit o informaci, kdy je tato úprava v plánu?
12.06.2019 v 09:24    

Adam Fendrych: Milá redakce Chodci sobě, mohl bych poprosit o nové zaslání podnětu? Rád bych poprosil o odpověď na otázku, kdy se můžeme na slíbené řešení těšit.
24.09.2019 v 08:44    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Štěchovická, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozježděný chodník i zeleň

Praha 10, 14. březen 2016 Zaslaný

Zpevnění stezky Milana Kadlece-Doksanská

Praha - Dolní Chabry, 24. duben 2018 Zaslaný

Rozbitý chodník před Lichtenštejnským palácem

Praha 1, 23. prosinec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty