Aktualizovat podnět

Rozbitá silnice - hluboká díra, U tvrze 18, Praha 10
Vyřešený

Rozbitá silnice - hluboká díra, U tvrze 18, Praha 10
U tvrze, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 11. 02. 2019

Dobrý den, velká díra na silnici U tvrze číslo 18, kolmo na ní je v těch místech ulice Janderova 2. Díře se auta vyhýbají nebo do ní najedou. Vedle je úzký chodník se zábradlím, kam by při smyku nebo vjetí a následné kolizi mohly ohrozit chodce.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky