Aktualizovat podnět

Nepořádek na ulici Makedonská
Zaslaný

Nepořádek na ulici Makedonská
Makedonská, Praha 9

Kategorie: Jiné
Zasláno: 21. 01. 2019

Dobrý den, jedná se o místo, které je nedaleko kontejnerů a asi se tam rozfoukává nepořádek, který ale nikdo neuklízí.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky