Nepořádek na ulici Makedonská

Dobrý den, jedná se o místo, které je nedaleko kontejnerů a asi se tam rozfoukává nepořádek, který ale nikdo neuklízí.

Zaslal: Sim Sim, 21.01.2019 v 20:00

Praha 9-

Makedonská, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 24.01.2019 18:10

Dobrý den,

stanoviště podzemních kontejnerů bylo vybudováno
developerem (FINEP). Pro zapojení do systému města, tzn. aby Hlavní
město Praha, resp. Magistrát hl. m. Prahy hradil jejich vývoz, musí
FINEP doložit Městské části Praha 9 příslušné doklady. To se zatím
nestalo. Podzemní kontejnery tak nejsou v provozu (jsou zapáskované a
je na nich cedulka MIMO PROVOZ).

Občané to ale zjevně nerespektují. Z tohoto důvodu je třeba apelovat
přímo na FINEP (pozn. Chodci sobě: což prý MČ činí).

S pozdravem
D. Brabcová
OŽPD ÚMČ Praha 9



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Sim Sim: 8 měsíců později je problém horší.

Potřebujeme více recyklační kapacity,
je to možné?
21.10.2019 v 14:26    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Makedonská, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Schází přechod v ulici Na Brěhu v Praze 9

Praha 9, 25. březen 2019 Zaslaný

Přechod v ulici Na Prosecké vyhlídce

Praha 9, 09. září 2012 Zaslaný

Karla Engliše-označení ulice

Praha 5, 01. červenec 2015 Zaslaný

Díra na vozovce ohrožující i chodce a cyklisty

Praha 20, 29. květen 2013 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty