Aktualizovat podnět
Vyřešený
Dlouhodobě nesvítí semafor na velké křižovatce Na Florenci X Na Poříčí
Dlouhodobě nesvítí semafor na velké křižovatce Na Florenci X Na Poříčí
Na Florenci, Praha 1
Kategorie: Světelná signalizace
Zasláno: 05. 09. 2016
Na křižovatce Na Florenci X Na Poříčí dlouhodobě nesvítí semafory. Jde o rozlehlou a rušnou křižovatku, přecházení je zde velmi nepříjemné, auta mají sama co dělat se sledováním tramvají, odbočujících autobusů a dalšího dění. A do toho chudáci my, chodci, kteří se snažíme najít mezeru v provozu, kdy se nevalí auto samo rychle vyklízející křižovatku před tramvajemi. Proč jsou semafory mimo provoz? Kdy budou opět fungovat? Děkuji.