Dominika Lázničková |
||||||||||
1 | celkem zaslaných | 0 | nově zaslaných | 0 | s odpovědí | 1 | vyřešených | 0 | bez odpovědi | Seřadit podle počtu hlasů |
Vyřešený
Rozbitý chodník na konci ulice Aldašínské, u trafostanice TS 2585
Rozbitý chodník na konci ulice Aldašínské, u trafostanice TS 2585
Aldašínská, Praha 10
Kategorie: Chodníky
Zasláno: 20. 10. 2019
Dlouhodobě katastrofální stav povrchu ulice Aldašínská. Nejhorší je situace v místě, kde se propojuje ulice Aldašínská s cestičkou vedoucí kolem víceúčelového oploceného hřiště. Jedná se o nebezpečný, ale frekventovaný úsek, přes který denně přechází staří lidé se sníženou schopností pohyblivosti, maminky s kočárky, malé děti na odrážedlech. Nedávno jsem bohužel byla svědkem, jak zde dokonce zakopl a následně upadl postarší muž. Děkuji za vyjádření a brzkou nápravu.