Aktualizovat podnět

“Sbírka” odloženého dopravního značení v ulici Na Zbořenci/Na Zderaz
Zaslaný

“Sbírka” odloženého dopravního značení v ulici Na Zbořenci/Na Zderaz
Na zbořenci, Praha 2

Kategorie: Jiné
Zasláno: 26. 08. 2019

Zřejmě v důsledku nočních radovánek turistů obývajících místní velké počty Airbnb ubytování se v ulici kupí odložené dopravní značky, které obveselení návštěvníci v noci městem přesouvají. Značky se v ulici válí již velmi dlouho, nikdo nejeví zájem je uklidit. Konkrétně: - výstražný kužel odložený před č.p. 275; - dočasné značení objížďky cca. proti č.p. 273; - přikázaný směr jízdy opřený o fasádu mezi č.p. 275 a č.p. 274; - pohozená (odněkud utržená) značka přechod pro chodce na chodníku před č.p. 267. Pozn.: Pokud městská část (město, stát) neumí turismus v centru patřičně regulovat, aby nebyl obtěžující, je třeba, aby se naučila aspoň eliminovat jeho negativní důsledky - hluk, odpad, vandalismus atd. - a zajistila tak kvalitní prostředí pro své obyvatele (voliče a plátce daní).

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky