Aktualizovat podnět

Rozbitý chodník před bytovým domem ulici Hrubého (severní strana)
Zaslaný

Rozbitý chodník před bytovým domem ulici Hrubého (severní strana)
Hrubého, Praha 8

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 29. 07. 2019

V únoru minulého roku při místním šetření ze strany Magistrátu hlavního města Prahy byl stav chodníku před bytovým domem Hrubého č.p. 1200-1205 shledán jako nevyhovující a vyžadující celkovou rekonstrukci. V létě minulého roku byla provedena rekonstrukce chodníku na jižní straně domu s tím, že v září 2018 se bude pokračovat rekonstukcí severní strany. K tomu však již nedošlo. Ačkoli existuje stále platné zmocnění pro společnost ACTON s.r.o. k provedení prací, tak se stále nic něděje. Obvykle je argumentováno rozpracováním jiných rekonstrukčních akcí, omezeností rozpočtu, nedostatkem lidí, techniky apod. Prosím, zda by tato akce mohla být i vzhledem k předchozímu příslibu zařazena jako prioritní. Předem děkuji za kladné vyřízení žádosti - Petr Znamenáček

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky