Aktualizovat podnět

Chybějící sloupek na hraně chodníku - ulice Odborů
Zaslaný

Chybějící sloupek na hraně chodníku - ulice Odborů
Odborů, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 27. 06. 2019

Vytržený (a chybějící) sloupek na hraně chodníku a vozovky v ulici Odborů u kina MAT.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky