Aktualizovat podnět

Nebezpečný přechod v Ruzyni
Nově zaslaný

Nebezpečný přechod v Ruzyni
Staré nám., Praha 6

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 23. 04. 2019

Před přechodem pro chodce na Starém náměstí v Praze 6- Ruzyni chybí dopravní značka přikazujoci snížení rychlosti vozidel. Chybi v obou směrech a auta ohrožují chodce na přechodu. Přechod je velmi špatně viditelný. Chybí tam i dostatečně osvětlení. Prosím o nápravu. Tento přechod využívá mnoho dětí, které navštěvuji lezeckou stěnu a fotbalový kroužek. Přechod je opravdu nebezpečný.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky