Nebezpečný přechod v Ruzyni

Před přechodem pro chodce na Starém náměstí v Praze 6- Ruzyni chybí dopravní značka přikazujoci snížení rychlosti vozidel. Chybi v obou směrech a auta ohrožují chodce na přechodu.
Přechod je velmi špatně viditelný. Chybí tam i dostatečně osvětlení.
Prosím o nápravu. Tento přechod využívá mnoho dětí, které navštěvuji lezeckou stěnu a fotbalový kroužek. Přechod je opravdu nebezpečný.

Zaslal: Lucie Brotánková, 23.04.2019 v 14:15

Praha 6-
 
 
 
 
 

Staré nám., Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Staré nám., Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Dostupnost obchodního domu Šárka

Praha 6, 21. srpen 2012 Zaslaný

Neudržovaná zeleň

Praha 6, 09. červen 2016 Zaslaný

Nebezpečný přechod pro chodce Vozová- Slavíkova P 2

Praha 2, 09. červen 2014 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty