Aktualizovat podnět

Rozbitý chodník v ulici Mostecká, před McDonalds
Zaslaný

Rozbitý chodník v ulici Mostecká, před McDonalds
Mostecká, Praha 1

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 02. 04. 2019

Chybějící dlažební kostky pod oknem restaurace McDonalds.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky