Rozbitý chodník v ulici Mostecká, před McDonalds

Chybějící dlažební kostky pod oknem restaurace McDonalds.

Zaslal: Tomáš Toth, 02.04.2019 v 07:01

Praha 1-

Mostecká, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.04.2019 18:49

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Anna



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Pavel Bervid: Dobrý večer pane Tóthe,

už Vám pan starosta MČ Praha 1 Pavel Čižinský a nebo místostarosta MČ Praha 1 Petr Hejma napsal?
Napsal Vám co udělá? Napsal Vám nějaké termíny?
Je 27. května 2019 a uplynul již měsíc, tedy zákonných 30 dnů, od doby, kdy jste mu zde veřejně napsal o rozbitém chodníku v ulici Mostecká, před McDonalds.
Myslíte si, že někdo z nich něco kloudného udělá a budou mít reálné výsledky, tedy opravený chodník?

Pavel Bervid
27.05.2019 v 20:51    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mostecká, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Louže na přechodu na Staroměstské

Praha 1, 07. květen 2013 Vyřešený

Špatně viditelný přechod v Maiselově

Praha 1, 27. únor 2014 Zaslaný

Propadající se povrch chodníku v Sudoměřské

Praha 3, 04. leden 2014 Zaslaný

Rozbitá dlažba na chodníku v Dětské ul.

Praha 10, 17. březen 2018 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty