Aktualizovat podnět

Nebezpečné  umístění kontejnerů na tříděný odpad
Zaslaný

Nebezpečné umístění kontejnerů na tříděný odpad
U Blaženky, Praha 5

Kategorie: Jiné
Zasláno: 08. 04. 2019

Kontejnery jsou umístěné hned vedle přechodu pro chodce. Pokud jdete s dítětem nebo se psem, řidič (při jízdě ulicí nahoru) nemůže vidět chodce vstupující na přechod (obrázek č. 1). Auta touto ulicí zrovna neprojíždějí dvacítkou. Kontejnery by se měly odsunout tam, kde původně stály - tedy níže v ulici u Blaženky 31. V době, kdy se zde opravovala vozovka, byly přesunuty kontejnery do vyšší části ulice k přechodu, nicméně v dolní části na ně bylo vytvořeno místo (obrázek č. 2). Dnes se tam namísto kontejnerů parkuje. Zástupným problémem je to, jak to v okolí kontejnerů vypadá týden co týden (obrázek č. 3 a č. 4).

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky