Aktualizovat podnět

Nedostatečné osvětlení přechodu pro chodce - ul. Drnovská, Praha 6
Zaslaný

Nedostatečné osvětlení přechodu pro chodce - ul. Drnovská, Praha 6
Drnovská, Praha 6

Kategorie: Jiné
Zasláno: 01. 02. 2019

Přechod pro chodce v ulici Drnovská, P-6 je nedostatečně osvětlen a je nebezpečný i ve dne. Je třeba obnovit bílé pruhy na silnici a instalovat světelné značení, Za šera či za tmy je přechod velmi špatně viditelný. Také chybí dopravní značka, která by přikazovala snížit rychlost vozidel před přechodem...

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky