Nedostatečné osvětlení přechodu pro chodce - ul. Drnovská, Praha 6

Přechod pro chodce v ulici Drnovská, P-6 je nedostatečně osvětlen a je nebezpečný i ve dne.
Je třeba obnovit bílé pruhy na silnici a instalovat světelné značení, Za šera či za tmy je přechod velmi špatně viditelný.
Také chybí dopravní značka, která by přikazovala snížit rychlost vozidel před přechodem...

Zaslal: Lucie Brotánková, 01.02.2019 v 09:14

Praha 6-

Drnovská, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 01.02.2019 13:54

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Alena



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 06.02.2019 05:48

Vyjádření příslušného oddělení Magistrátu hl. m. Prahy, Odbor rozvoje a financování dopravy:

"Tento přechod máme mezi požadavky na přisvětlování přechodů pro chodce na území hl. m. Prahy. V současné době jich evidujeme více jak 150 a k jejich řešení dochází postupně, proto Vám bohužel nedokážeme říct, kdy dojde i na tento přechod. Záležitost viditelnosti, respektive obnovy vodorovného dopravního značení jsme předali správci komunikace."



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 08.02.2019 16:03

Vážení,

ulice Drnovská spadá jakožto místní komunikace I. třídy do kompetence Magistrátu HMP - odboru dopravních agend, obnovu dopravního značení pak provádí Technická správa komunikací HMP. Co se týče přisvětlení - prověříme podmínky na místě za snížené viditelnosti a v případě zjištění potřebnosti tohoto opatření požádáme MHMP RFD o zařazení do programu BESIP.

S pozdravem

Ing. Dana Charvátová
vedoucí odboru
Odbor dopravy a životního prostředí
Úřad městské části Praha 6



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Drnovská, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty