Aktualizovat podnět

Kontejnery blokující chodník
Nově zaslaný

Kontejnery blokující chodník
Nad Palatou, Praha 5

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 17. 01. 2019

V ulici Nad Palatou jsou kontejnery na tříděný odpad umístěné na chodníku tak, že po chodníku není možné chodit. Jedná se o cestu, kudy chodí denodenně děti do školky (ta je vzdálena cca 100 metrů). Běžně je vidět děti a maminky s kočárky uhýbat autům, která jezdí i jen 10 cm od nich. Nabízí se jednoduchého řešení, kam kontejnery přemístit: na přiložené fotografii je vidět v povzdálí příčná zeď s bílou cedulí. Chodník u této zdi je slepý a vede k trafostanici. Na něm by kontejnery mohly být umístěné tak, aby nevznikaly nebezpečné situace ve vozovce, zároveň by se jednalo o přesun cca 10 metrů.

Jméno


Napište text Vaší aktualizace:


Napište opačný význam slova zlo:


Nahrajte obrázek aktualizace podnětu (nepovinné):


Přidat další obrázek

   nebo   zpátky