Kontejnery blokující chodník

V ulici Nad Palatou jsou kontejnery na tříděný odpad umístěné na chodníku tak, že po chodníku není možné chodit. Jedná se o cestu, kudy chodí denodenně děti do školky (ta je vzdálena cca 100 metrů). Běžně je vidět děti a maminky s kočárky uhýbat autům, která jezdí i jen 10 cm od nich.

Nabízí se jednoduchého řešení, kam kontejnery přemístit: na přiložené fotografii je vidět v povzdálí příčná zeď s bílou cedulí. Chodník u této zdi je slepý a vede k trafostanici. Na něm by kontejnery mohly být umístěné tak, aby nevznikaly nebezpečné situace ve vozovce, zároveň by se jednalo o přesun cca 10 metrů.

Zaslal: Magdaléna Klimešová, 17.01.2019 v 07:14

Praha 5-

Nad Palatou, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nad Palatou, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty