Aktualizovat podnět
Vyřešený
Chybějící označení přechodu pro chodce křižovatka U vodárny x Dykova
Chybějící označení přechodu pro chodce křižovatka U vodárny x Dykova
U vodárny, Praha 2
Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 02. 05. 2017
Na křižovatce ulic U vodárny a Dykova chybí označení přechodu pro chodce, Stává se, že vozovku nelze vůbec přejít. Žluté ozačení oblouku křižovatky je značně vybledlé, ale i když bylo dobře viditelné, většina parkujících jej ignorovala. Dle sdělení městké policie, která občas parkující auta pokutuje /lístek za stěračem/ je nutné označit přechod, aby mohla být auta odtažena a tím zprůchodněn přechod.