Vymazaná zebra u Botiče

Přechod na křižovatce Petrohradská, U seřadiště, Bartoškova je téměř vymazán. Navíc svislá značka 'Přechod pro chodce' je umístěna pár metrů před přechodem (kde byl přechod před časem), takže nepozorný chodec či řidič mohou váhat, kde přechod vlastně je, než si to domyslí z umístění zábran.

Zaslal: Miroslav Vrba, 06.04.2013 v 12:01

Praha 10-
 
 

Petrohradská, Praha 10

Aktualizace podnětu

16.05.2013

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Přechod byl obnoven. Děkujeme MČ Praha 10 za fotografii.




11.05.2017

Vaclav Prokupek přidal následující aktualizace podnětu:

Dobry den, nyni je zebra opet vymazana, ale navic chybi i zabrany. Prechazet je velmi nebezpecne, zvlaste chodce ohrozuji ti, kteri prijizdi z ulice Nad Vinnym potokem. Diky jejimu umisteni nevidi svislou znacku PRECHOD PRO CHODCE a chodce casto naprosto ignoruji. Dekuji




29.08.2019

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Vyřešeno.
Děkujeme MČ Praha 10 (Ing. Čech) za informaci a fotku (duben 2019).




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 10.04.2013 11:13

Dobrý den,

podnět s žádostí o obnovu značení přechodu pro chodce byl zaslán na Technickou správu komunikací.

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

bkp: Přechod zralý na zrušení bez náhrady. Zdejší pěší cesta vede prakticky nikam, zatímco pro řidiče je křižovatka velmi nepřehledná. Řidič jedoucí z ulice Nad Vinným potokem směrem do Petrohradské nevidí auta přijíždějící do Petrohradské ulicí U Seřadiště. Jediná možnost je vjet částečně do křižovatky, rozhlédnout se a v případě přijíždějících vozidel rychle reagovat. Tuto už tak dost špatnou situaci přechod pro chodce výrazně komplikuje, zejména v situacích, kdy na něm je chodec. To se sice stává jen výjimečně, ale samotný fakt, že řidič je nucen na samotnou přítomnost přechodu reagovat je potenciální příčinou nehody.
16.12.2013 v 18:48    

Chodci Sobě: Dobrý večer, máte prosím někdo informaci o tom, jak to s přechodem vypadá nyní? Předem děkujeme!
17.10.2017 v 22:35    

Myslíková: Co kdyby pan Čech vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje už konečně reagoval na připomínku pana Prokůpka z 11.05.2017 !?!
Prosím o urgenci.
16.07.2019 v 21:24    

Chodci Sobě: Dobrý den pane Vrbo nebo pane Prokůpku, nevíte prosím, jak to tam teď vypadá, zda je přechod vyznačen? Díky předem za informaci!
20.07.2019 v 13:44    

Myslíková Lála: Děkuji pane Čechu vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje.

Ono to přeci jen jde.

Jen škoda, že to mnohdy trvá tolik, tolik let.
29.08.2019 v 18:14    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Petrohradská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty