Zbytky plotu na chodníku

Na chodníku na adrese Nad Zlíchovem 7 jsou betonové části rozpadajícího se plotu. Musí se obcházet. Lze odstranit? Děkuji za vyjádření.

Zaslal: Jan Novák, 17.07.2023 v 11:02

Praha 5-
 
 

Nad Zlíchovem, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nad Zlíchovem, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty