umožnění bezbariérového přechodu vozovky na východě Jiráskova mostu

nedávno jsme si všiml rodiny s kočárkem, která místo, aby jela přes příslušné ostrůvky, složitě manévrovala ve vozovce na rušné křižovatce na Jiráskově náměstí, na konci Jiráskova mostu.

Důvodem bylo, že některé obruby na přechodu přes most, nejsou sražené, bezbariérové. To by šlo snadno změnit.

Zaslal: Vít Masare, 19.08.2021 v 09:58

Praha 2-

Jiráskovo nám., Praha 2

Aktualizace podnětu

01.06.2023

Martin Šemík přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

podnět byl opravdu již vyřešen, všechny přechody jsou již bezbariérové.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Vít Masare: mám tucha, že to v průběhu letošního roku bylo vyřešeno.
20.09.2022 v 21:33    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Jiráskovo nám., Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zarostlý chodník na rohu Slezské a Libické

Praha 2, 15. říjen 2013 Vyřešený

Výtluk na rohu Francouzské a Záhřebské

Praha 2, 10. červenec 2013 Vyřešený

Nebezpečný přechod

Praha 18, 29. květen 2023 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty