Reklamní panel překaží výhledu na auta

Reklamní panel je umístěn tak, že překáží výhledu na přijíždějící auta na křižovatce. Je to místo, kde sice není oficiální přechod pro chůdce, ale protože je na křižovatce a Vyšehrad je na druhé straně, mnozí tam přechází ulici. Ideálně by tam tedy měl být přechod, ale je to také místo, kde cyklisté musí přejet ulici, aby se dostaly do pruhu na druhé straně ulice. Kvůli reklamnímu panelu není vidět, jestli auta přijíždí proti chodcovi nebo cyklistovi. Je to velice nebezpečné a panel by se měl na tomto místě zrušit. Bylo zjevně umístěn bez ohledu na přítomnost chodců a cyklistů.

Zaslal: Joseph Feinberg, 17.06.2021 v 06:23

Praha 2-

Rašínovo nábř., Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Chodci Sobě: Dostali jsme odpověď z Prahy 2. Praha 2 to tenkrát nepovolovala, hl. m. Praha v té době měla smlouvu s vlastníkem panelu. Odesíláme tedy podnět na město a budeme doufat, že se tím budou zabývat. Praha 2 to již několikrát prý urgovala. CHS
28.07.2021 v 11:28    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Rašínovo nábř., Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty