Stav ulice Na Košíku

Zničený chodník, propadlá vozovka, stále parkující 2 vraky (i přes opakované nahlášení a uřední výzvu k odstranění vozidla již před rokem)

Zaslal: Soňa Tesařová, 17.03.2021 v 19:23

Praha 15-
 
 
 
 
 

Na Košíku, Praha 15

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Jiří Modest Dobrotivý: Fotografie jsou otřesné. Je to vůbec normální?
Dělá někdo na Praze 14 pravidelné prohlídky technického stavu komunikací?

Odstranit vrak, to je tak těžké?!?? Jaké jsou na to lhůty?

Práger, Broš, Koukolík, Liška, Mašek, .... co oni tam na té radnici vlastně dělají?!??
Ing. Petr Hukal, DiS. vezmou si to na starost??????
17.03.2021 v 20:29    

Blažková: Domnívám se, že ulice Na Košíku je z městské části Praha 15 - Hostivař, takže jestli podnět posíláte na Prahu 14, tak se nesmíte divit, že vám s tím tato městská část nepomůže. Budete se muset obrátit na: podatelna@praha15.cz a jmenovat tamní radní a zastupitele.
19.03.2021 v 08:24    

Chodci Sobě: Podnět je z Prahy 15 a tam jsme ho předali, komentář výše mažeme, také ho zcela nechápeme. :) Problém je v tom, že komunikace se zástupci MČ Praha 15 také velice vázne, ale třeba tentokrát překvapí... :).Hezký den. CHS
20.03.2021 v 16:20    

Zdeněk Havel - ved. OD ÚMČ Praha 15: Dobrý den,
vozidla bez TP ( více jak 6 měsíců ) a vraky jsou v návaznosti na zdlouhavé lhůty dle zák.č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích v p.z. a příslušné správní řízení odstraněny. Stav komunikace řeší správce komunikace, Technická správa komunikací ,a.s. a její příslušný technik Oblastní správy s vlastníkem přilehlého pozemku, kdy se na tomto pozemku zbortila opěrná zídka.
27.04.2022 v 09:01    

Chodci Sobě: Děkujeme za vyjádření z Prahy 15 a těšíme se, že v ulici nastane změna. Až se tak stane, nezapomeňte prosím ulici znovu vyfotit a vložit sem aktualizaci. Jen tak se z podnětu stane tzv. "vyřešený"
27.04.2022 v 11:43    

Blažková: Posím, aby nám na Prahu 14 nechodily informace o podnětech z Prahy 15. Nejsme schopni zajistit jejich řešení, ani nemáme vliv na jejich průběh.
Děkuji za pochopení.
sekretariát Odboru dopravy Praha 14
27.04.2022 v 12:30    

Chodci Sobě: Omlouváme se paní Blažková, zřejmě nějaký šotek zaúřadoval. Překontrolujeme systém, abychom nezdržovali nerelevantními podněty.
Hezký den CHS
02.05.2022 v 09:50    

Zdeněk Havel : Dobrý den,
vraky již delší dobu odstraněny. Stav komunikace - ve vlastnictví HMP, správce Technická správa komunikací a.s.
Zdeněk Havel - ved. OD ÚMČ Praha 15
18.01.2023 v 18:00    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Košíku, Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty