Smazaný přechod na křižovatce Štěchovická / V Rybníčkách

Přechod je vymazaný, skoro to vypadá, že úmyslně. Křižovatka je velmi frekventovaná a hned vedle je škola. Řidiči zatím přechod stále víceméně respektují, ale rozhodně to není bezpečné místo.

Zaslal: Adam Fendrych, 19.10.2020 v 12:48

Praha 10-

Štěchovická, Praha 10

Aktualizace podnětu

19.10.2020

Adam Fendrych přidal následující aktualizace podnětu:

Hurá, zebra se vrátila. Vzhledem k rychlosti to asi nebude zásluhou tohoto podnětu, což je vlastně dobře.



13.11.2020

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Fotografie upraveného přechodu z MČ Praha 10. Děkujeme Ing. Čechovi.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 21.10.2020 12:45

Zde ještě odpověď Ing. Čecha, která došla těsně po aktualizaci podnětu:

Dobrý den,

jedná se o úpravu polohy vodorovného značení do souladu se stavební úpravou.

S pozdravem

Ing. Daniel Čech
Vedoucí odboru dopravy
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Patrik: Ano a my si, milé děti, budeme pamatovat, že aby se na něco mohla nastříkat nová barva, musí se nejprve ta stará co nejlépe odstranit, aby to vůbec mělo šanci držet, a že není potřeba kvůli tomu hned někam psát. :-)
20.10.2020 v 12:22    

Adam Fendrych: Patriku, nevím, jestli vám ten povýšenecký tón v něčem pomáhá. Já si myslím, že diskuse by byla příjemnější bez něj.

Mimochodem nemáte pravdu. Nové pruhy jsou jinde než původní.
20.10.2020 v 20:02    

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci, tak hlavně, že to je, a tak rychle!:)
20.10.2020 v 22:33    

nováček: Pane Fendrychu a vám tyhle rádoby vtipné připomínky viz. ta nahoře, k něčemu pomáhají, cítíte se lépe? Tak někoho nemoralizujte, když používáte totéž
05.11.2020 v 14:12    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Štěchovická, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící dláždění v Sobotecké

Praha 10, 17. květen 2016 Vyřešený

Výtluk na křižovatce Křenická x Prusická

Praha 10, 12. březen 2017 Vyřešený

Chybějící chodník na místní komunikaci

Praha - Klánovice, 29. únor 2012 S odpovědí

Rozbity chodnik v ulicce spojujici ul. Xaveriova a Prima

Praha 5, 17. červenec 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty