Odložené auto na chodníku v Prosecké ulici

Toto auto s poznávací značkou 7AA 2119 je zaparkováno na chodníku asi 2 měsíce. Stěžoval jsem si na toto místo tady - https://www.chodcisobe.cz/praha/podnety/2608/masove-parkovani-na-chodniku-podel-prosecke-ulice a tady -https://www.chodcisobe.cz/praha/podnety/2591/parkovani-na-chodniku-podel-prosecke-ulice-praha-9. Většina řidičů se zastavila, aby zde zaparkovala, ale toto auto vypadá odložené. Myslím, že toto auto by mělo být odsud odstraněno, protože pokud ho zde někdo nechal několik měsíců, znamená to, že to není auto, ale odpadek. Navíc se jedná o porušení zákona: § 47 odst. 1 písm. h) se přestupku dopustí ten, kdo poškodí nebo zneužije veřejné prostranství, veřejný přístup k objektům nebo veřejně prospěšné zařízení, jde o případy, které lze vyloučit podle daňových zákonů. Za tento přestupek lze uložit pokutu až do výše 50 000 Kč.

Zaslal: Iurii Efremov, 01.09.2019 v 22:04

Praha 9-
 
 

Prosecká, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Prosecká, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozpadající se schodiště

Praha 9, 29. duben 2013 Vyřešený

Vysočanská, přechod u zastávky Nad Jetelkou

Praha 9, 25. únor 2012 Zaslaný

Obsazený chodník pod mostem v Pobřežní

Praha 8, 25. duben 2016 Vyřešený

Auta parkující ve vchodu do podchodu

Praha 6, 13. listopad 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty