Jaromírova - veřejný prostor je ote vřený do kolejiště vlaků -

Na okraji ulice Jaormírova je u posledního krajního domu zničený plot oddělující chodník, či spíše veřejně přístupný prostor od přilehlého kolejiště, kde jezdí vlaky.
Je to velmi nebezpečné, zejména pro děti. Vlak tam vyjíždí zpoza domu a děti tam mohou vlézt a hrát si tam.
Navíc je tam otřesný nepořádek.
Prosím o předání této žádosti majiteli plotu, snad je to majitel pozemku, snad městská část, snad železničáří.
A prosím také o úklid toho smetiště tam.

Zaslal: Anna Vančurová, 12.09.2018 v 00:23

Praha 2-
 
 
 
 
 
 
 

Jaromírova, Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Jaromírova, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v Šumavské 13

Praha 2, 29. leden 2016 Zaslaný

Rozbitý obrubník v Mikovcově

Praha 2, 17. květen 2016 Zaslaný

Rozbité zábradlí před mateřskou školkou

Praha 1, 24. leden 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty