Louže přes celý chodník u zadního vchodu do ZŠ Švehlova

U zadního vchodu do ZŠ Švehlova se na přístupovém chodníku od Topolové ulice při každém silnějším dešti tvoří od kraje ke kraji obrovská louže, kterou nezbývá než obcházet po promáčené trávě. Vchod je denně využíván všemi pracovníky školy a případnými návštěvami. Bylo by fajn povrch nějakým způsobem vyrovnat a tvorbě louže zabránit... Díky!

Zaslal: Eva Šuchmanová, 27.09.2017 v 15:06

Praha 10-

Topolová, Praha 10

Aktualizace podnětu

10.01.2018

Eva Šuchmanová přidala následující aktualizace podnětu:

Dnes začaly opravné práce: pánové po obou stranách chodníku hloubí vsakovací jámu (či jak se to přesně nazývá) a problém by měl být odstraněn. Díky!




15.01.2018

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Vyřešeno, díky!


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 08.01.2018 18:13

Z naší strany dojte k prověření stavu v průběhu intenzivnějších dešťů. Pravděpodobně následně vybudujeme ve vhodném místě odvodnění se vsakem.

Bc. Martin Pecánek
vedoucí odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Topolová, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty